Gmina Święciechowa
ANKIETA
Ocena zadowolenia Klienta z usług Urzędu Gminy w Święciechowie


AKTUALNOŚCI
NASZA GMINA
WŁADZE GMINY
GALERIA

KULTURA
OŚWIATA
SPORT
GOSPODARKA
TURYSTYKA
OCHRONA ŚRODOWISKA
WSPÓŁPRACA
PROFILAKTYKA

DLA INWESTORÓW

JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘ

GAZETA KURIER
E-FORMULARZE
PROMOCJA


GOPS Święciechowa

Oddział ZG Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Święciechowie

Język migowy
w Urzędzie Gminy


Gmina Święciechowa
ul. Ułańska 4
64-115 Święciechowa
tel. (0-65) 533 35 10
fax (0-65) 529 95 48
NIP: 697-22-35-722
REGON: 411050712
e-mail - kliknij

Godziny urzędowania:
poniedziałek 8-16
wtorek-piątek 7-15

Numer rachunku:
PBS Filia
w Święciechowie
58 9043 1083 2834
0036 9875 0007Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Warsztaty przyrodnicze
„Kształtowanie świadomości ekologicznej uczniów szkół podstawowych z terenu Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi”

FOTOGALERIA
ZAWODY SIKAWKOWE W ŚWIĘCIECHOWIE

II SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY ŚWIĘCIECHOWA
16 września 2014 r. na godz. 16.45 w Sali posiedzeń Urzędu Gminy w Święciechowie, ul. Rynek 14a

O G Ł O S Z E N I E
WÓJT GMINY ŚWIĘCIECHOWA OGŁASZA SPRZEDAŻ DRZEW NA PNIU W DRODZE SAMOWYROBU W LESIE GMINY ŚWIĘCIECHOWA W OBRĘBIE MIEJSCOWOŚCI DŁUGIE NOWE

FOTORELACJA - DOŻYNKI W ŚWIĘCIECHOWIE
30 sierpnia odbyły się dożynki w Święciechowie.

ZEBRANIA WIEJSKIE
W najbliższych dniach w sołectwach gminy Święciechowa odbędą się Zebrania Wiejskie na temat zaplanowania zadań ze środków Funduszu Sołeckiego.

"Dni Otwarte Parków Krajobrazowych Wielkopolski"
20 września br. odbędzie się II rajd z cyklu "Dni Otwarte Parków Krajobrazowych Wielkopolski". Cykl ten ma na celu przybliżyć najciekawsze miejsca poszczególnych parków krajobrazowych naszego województwa, często takie znane tylko pracownikom terenowym Zespołu Parków.

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej na posiedzeniu komisji stypendialnej w dniu 16 sierpnia 2014 r. udzieliła rekomendacji maturzystce rocznika 2014 do uczestnictwa w programie Stypendiów Pomostowych – Dyplom z marzeń.
O stypendium mogli ubiegać się maturzyści rocznika 2014 z byłego woj. leszczyńskiego, którzy dostali się na I rok stacjonarnych (dziennych) studiów magisterskich, realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym na polskich uczelniach publicznych mających uprawnienia magisterskie. Ponadto musieli pochodzić z rodziny, której dochód na osobę nie przekracza 1.176 zł netto, a przede wszystkim osiągać dobre wyniki w nauce, tzn. min. 90 punktów na maturze/wg podanego algorytmu/.

Zawody Sikawek Konnych
Zapraszamy na IV Rejonowe Zawody Sikawek Konnych. Impreza odbędzie się 14 września o godz. 14.00 na boisku sportowym w Święciechowie.

Aglomeracja Leszczyńska – wyraź swoją opinię.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej na otwarte spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 8 września 2014 r. o godz. 17:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości ul. Geodetów 1 w Lesznie

BEZPŁATNE BADANIA - ODWOŁANE!!!!
Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu informuje, iż w związku z niewielkim zainteresowaniem badaniami profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów złośliwych dolnego przewodu pokarmowego (rak jelita grubego)oraz profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób układu moczowo – płciowego mężczyzn (prostata) zostają odwołane!!!!

NOWY FORMULARZ DEKLARACJI O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWAMIE ODPADAMI KOMUNALNYMI
Od dnia 21.07.2014r. zaczął obowiązywać nowy formularz deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dotyczy on osób składających deklaracje po raz pierwszy, bądź też je zmieniających.

Nagroda Główna - Samochód!!!!!!!!!!!!!
Już w najbliższą sobotę Dożynki w Święciechowie.

Modlili się za chorych w Górce Duchownej!
Już po raz IV we wtorek (26.08.2014) mieszkańcy Przybyszewa, Lasocic i Święciechowy pielgrzymowali na swoich rowerach do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej. Pielgrzymi modlili się w intencji osób chorych i cierpiących z naszych rodzin i parafii, szczególnie zaś w intencji chorego tancerza Mateusza z Zespołu Pieśni i Tańca „Marynia”.

O G Ł O S Z E N I E
Wójt Gminy Święciechowa ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego wraz z prawem własności ułamkowej części gruntu .

O G Ł O S Z E N I E
Wójt Gminy Święciechowa ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych , stanowiących własność gminy położonych w Święciechowie.

Remont chodników na rynku w Święciechowie
Rozpoczął się kolejny etap rewitalizacji Rynku w Święciechowie.

DOŻYNKI 2014 - ŚWIĘCIECHOWA
SOŁTYS I RADA SOŁECKA WSI ŚWIĘCIECHOWA zapraszają na DOŻYNKI 2014!!! SOBOTA, 30 sierpnia 2014 r. przy Sali Wiejskiej i na Orliku w Święciechowie

 Poprzednie >> 


NEWSLETTER swieciechowa.pl
Linia MZK 11
Rozkład PKS-Milla

Dziennik Ustaw
Monitor Polski

Deutsch (wiki)
Deutsch (auto)
English (text)
English (auto)
Hrvatski (auto)
Français (auto)
Russian (auto)