Gmina Święciechowa
ANKIETA
Ocena zadowolenia Klienta z usług Urzędu Gminy w Święciechowie


AKTUALNOŚCI
NASZA GMINA
WŁADZE GMINY
GALERIA

KULTURA
OŚWIATA
SPORT
GOSPODARKA
TURYSTYKA
OCHRONA ŚRODOWISKA
WSPÓŁPRACA
PROFILAKTYKA

DLA INWESTORÓW

JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘGAZETA KURIER
E-FORMULARZE
PROMOCJA


GOPS Święciechowa

Oddział ZG Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Święciechowie

Język migowy
w Urzędzie Gminy


Gmina Święciechowa
ul. Ułańska 4
64-115 Święciechowa
tel. (0-65) 533 35 10
fax (0-65) 529 95 48
NIP: 697-22-35-722
REGON: 411050712
e-mail - kliknij

Godziny urzędowania:
poniedziałek 8-16
wtorek-piątek 7-15

Numer rachunku:
PBS Filia
w Święciechowie
58 9043 1083 2834
0036 9875 0007Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Konkurs pisankowy rozstrzygnięty!!!
W piątek, 11 kwietnia, po wnikliwej analizie wszystkich prac, które wpłynęły na konkurs Komisja postanowiła przyznać następujące wyróżnienia:

EDUKACJA PRZYRODNICZA W DŁUGIEM STAREM
W ostatnich tygodniach marca br. uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Długiem Starem realizowali zajęcia warsztatowe prowadzone przez panią Hannę Dekiert. W trakcie zajęć wykorzystano elementy projektu edukacyjnego opracowanego przez Komitet Ochrony Orłów oraz programu „PTAKI” OTOP.

Pogoń za zającem!
Oczywisty jest fakt, że bez zająca wielkanocnego nie byłoby świąt i prezentów... mieliśmy przecieki, że w tym roku ktoś zamierzał nam zająca porwać! Czyżby nie było świąt i prezentów? Nie - to nie możliwe... Dzieci z gminy Święciechowa nie pozwoliły mu zniknąć!:)

Widoczny postęp prac na ścieżce rowerowej.
Trwa kolejny etap prac przy budowie ciągu rowerowo – pieszego na odcinku Gołanice – Święciechowa.

Bieg Transplantacja to życie!
Termin: 27 kwietnia 2014 r. godz. 11.00 Miejsce: Karczma Borowa - Polana Trzech Dębów

WIEWIÓRKI NA OLIMPIADZIE
Sport to zdrowie, każdy to powie.... dlatego po raz kolejny Przedszkole Samorządowe w Święciechowie zorganizowało OLIMPIADĘ PRZEDSZKOLAKA.

Konkurs z języka angielskiego
Dnia 8 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół w Długiem Starem odbyło się wręczenie nagród za konkurs z języka angielskiego "Mój ulubiony bohater bajkowy lub filmowy".

II edycja turnieju piłkarskiego „Ojcowie i Synowie” zakończona.
W tym roku zawodnicy rywalizowali w niedzielne popołudnie 6.06.2014 r. podczas Międzynarodowego Dnia Aktywności Fizycznej.

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Krzycku Małym i Gołanicach
W dniu 31.03.2014 r. została podpisana umowa z firmą „Instal” Głogów Sp. z o. o. na budowę kolejnych etapów sieci kanalizacji sanitarnej na zadaniu „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Krzycku Małym i Gołanicach.

Przetarg na Budowę drogi ul. Rolnej w miejscowości Długie Stare wraz z odwodnieniem – ogłoszony !
Dnia 28 marca 2014 r. ogłoszono przetarg na pierwszy etap budowy drogi ul. Rolnej wraz z odwodnieniem w miejscowości Długie Stare. Budowa polegać będzie na wykonaniu nowej nawierzchni z kostki betonowej wraz z wykonaniem chodników z kostki betonowej i zjazdów do posesji oraz wykonaniu odwodnienia.

Gmina Święciechowa w Projekcie partnerskim Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Leszczyńskiej
Miasto Leszno w partnerstwie z gminami: Święciechowa, Krzemieniewo, Lipno, Osieczna, Rydzyna, Wijewo, Włoszakowice, powiatem leszczyńskim oraz gminą Przemęt z powiatu wolsztyńskiego, a także partnerami gospodarczo-społecznymi, tj.: Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Lesznie, Leszczyńskim Centrum Biznesu Sp. z o.o., Regionalną Izbą Przemysłowo-Handlową i Organizacją Turystyczną Leszno-Region z dniem 1 lutego 2014 roku rozpoczęło realizację projektu „Partnerstwo Obszaru Funkcjonalnego dla wzmocnienia rozwoju i spójności społeczno - gospodarczej Aglomeracji Leszczyńskiej” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 i/lub Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014.

I N F OR M A C J A
Wójt Gminy Święciechowa informuje, że w dniu 3 kwietnia 2014r. na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Święciechowa zgodnie z art. 35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. 2010r. Nr 102, poz. 651 ze zmianami) został wywieszony na okres 21 dni wykaz:

Dnia 2.04.14 na Orliku w Lasocicach odbył się turniej Orlik Cup.
Do rywalizacji zgłosiło się sześc drużyn, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A rywalizowały drużyny z Górki Duchownej, Goniębic, Święciechowy, w grupie B z Wijewa, Długiem Starem, Lasocic.

Pogoń za zającem!
Zespół Szkół w Lasocicach oraz Stowarzyszenie ZMW Przybyszewo, serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 3 do 10 lat na „Pogoń za zającem”. Wspólne podchody, zabawy, konkurencje po to by znaleźć zajączka wielkanocnego a z nim prezenty dla każdego uczestnika!

TARGI PRACY DLA LESZNA I OKOLIC - PO RAZ TRZECI
Możliwość bezpośredniego kontaktu poszukującym pracy z pracodawcami stwarza Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie na TARGACH PRACY DLA LESZNA I OKOLIC.

Turniej piłki nożnej "Ojcowie i Synowie"
W dniu 6 kwietnia br. na obiekcie ORLIKA w Święciechowie odbędzie się turniej piłki nożnej „ Ojcowie i Synowie” organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu dla Rozwoju i Pokoju.

Znajdź idealnego pracownika!
W opracowanym przez specjalistów Politechniki Poznańskiej serwisie www.zawodowcy.org błyskawicznie i całkowicie za darmo można znaleźć praktykanta, stażystę lub pracownika. Do dyspozycji pracodawców jest ponad 10 tyś. uczniów wielkopolskich szkół.

XV WIELKANOCNY KONKURS PISANKOWY
Samorządowy Ośrodek Kultury w Święciechowie ogłasza XV WIELKANOCNY KONKURS PISANKOWY.

 Poprzednie >> 


NEWSLETTER swieciechowa.pl
Linia MZK 11
Rozkład PKS-Milla

Dziennik Ustaw
Monitor Polski

Deutsch (wiki)
Deutsch (auto)
English (text)
English (auto)
Hrvatski (auto)
Français (auto)
Russian (auto)