Gmina Święciechowa

ANKIETA
Ocena zadowolenia Klienta z usług Urzędu Gminy w Święciechowie


AKTUALNOŚCI
NASZA GMINA
WŁADZE GMINY
GALERIA

KULTURA
OŚWIATA
SPORT
GOSPODARKA
TURYSTYKA
OCHRONA ŚRODOWISKA
WSPÓŁPRACA
PROFILAKTYKA

DLA INWESTORÓW

JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘGAZETA KURIER
E-FORMULARZE
PROMOCJA


GOPS Święciechowa

Oddział ZG Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Święciechowie

Język migowy
w Urzędzie Gminy


Gmina Święciechowa
ul. Ułańska 4
64-115 Święciechowa
tel. (0-65) 533 35 10
fax (0-65) 529 95 48
NIP: 697-22-35-722
REGON: 411050712
e-mail - kliknij

Godziny urzędowania:
poniedziałek 8-16
wtorek-piątek 7-15

Numer rachunku:
PBS Filia
w Święciechowie
58 9043 1083 2834
0036 9875 0007Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Zielona energia dla turystyki – rozwój MMŚP z branży hotelarsko-gastronomicznej dzięki zastosowaniu OZE
Celem projektu jest opracowanie dla przedsiębiorstwa planu wdrożenia rozwiązań proekologicz­­­nych (WRP) w obszarze OZE, opartych o wyniki analizy potrzeb proekologicznych (APP), tematy szkoleniowe i efekty doradztwa poszkoleniowego. Plan WRP będzie zawierał opis obszarów, dla których będzie realizowane wdrożenie OZE, opis i harmonogram planowanego wdrożenia, zestaw wskaźników do pomiaru skuteczności wdrożenia. Plan WRP przekazany zostanie przedsiębiorcy w czasie sesji doradztwa.

Dekanalny Dzień Wspólnoty Ministrantów
W sobotę 13 grudnia br. w Święciechowie odbył się dekanalny dzień wspólnoty ministrantów. Wzięło w nim udział ok. 50 ministrantów z dekanatu Święciechowskiego. O godz. 10:30 miało miejsce zawiązanie wspólnoty, następnie o godz. 11:00 celebrowana została uroczysta Msza Św., której przewodniczył oraz kazanie wygłosił dziekan ks. kan. Czesław Kołodziej.

KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY
Wydano ostrzeżenie o silnym wietrze 1-wszego stopnia dla województwa wielkopolskiego - ważne do godz. 02:00 dnia 13.12.2014

Ogłoszenie
o otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego w Gminie Święciechowa w 2015 roku w zakresie: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa
Wczoraj odbyła się robocza sesja Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa. Tematem przewodnim było przygotowanie akcji “Paczka pod choinkę”.

PACZKA POD CHOINKĘ
Od 13 grudnia w kruchcie kościoła w Długiem Starem, Święciechowie, Lasocicach, Gołanicach oraz w sklepie w Niechłodzie wystawiona została świąteczna choinka z ozdobami o różnych numerkach - będzie również podana płeć i wiek osoby, która oczekuje pomocy.

OGŁOSZENIE
o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż drewna.

V SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY ŚWIĘCIECHOWA
Sesja odbędzie się 11 grudnia 2014 r. o godz. 17:00 w Sali posiedzeń Urzędu Gminy w Święciechowie, ul. Rynek 14a

ZAPYTANIE OFERTOWE - Opracowanie planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Święciechowa
Gmina Święciechowa zaprasza do składania ofert na „Opracowanie planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Święciechowa”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013, Priorytet IX. Infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku i efektywność energetyczna, Działanie 9.3. Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej - plany gospodarki niskoemisyjnej.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
5 grudnia - Świętujmy razem Dzień Dobrych Ludzi

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jest to święto wszystkich szlachetnych ludzi o wielkich sercach, którzy angażują się w działalność na rzecz drugiego człowieka.

PACZKA POD CHOINKĘ
Młodzieżowa Rada Gminy Święciechowa, Lokalny Lider Gminy Święciechowa, Stowarzyszenie ZMW z Przybyszewa, Stowarzyszenie Krzycka Wyspa Marzeń oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Święciechowie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do włączenia się w akcję.

Strategia rozwoju zrównoważonego transportu OFAL - wypełnij ankietę
Zachęcamy do udziału w badaniu, które ma pomóc w opracowaniu Studium rozwoju zrównoważonego transportu Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Leszczyńskiej.

ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE SPOŁECZNE
Zapraszamy na otwarte spotkania konsultacyjne dla mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej związane z opracowaniem „Strategii rozwoju zrównoważonego transportu Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Leszczyńskiej”. Celem konsultacji jest zaprezentowanie mieszkańcom założeń Strategii oraz zebranie wniosków i uwag.

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY DREWNA OPAŁOWEGO
Oględzin oferowanego do sprzedaży drewna można dokonać po uprzednim ustaleniu terminu wizji z pracownikiem Urzędu Gminy.

Konkurs na logo Młodzieżowej Rady Gminy rozstrzygnięty!!!
Zwycięskie logo jest skrótem pełnej nazwy Młodzieżowej Rady Gminy. Kolorystyka nawiązuje do herbu Święciechowy, w nieco zmiennej, bardziej młodzieżowej tonacji. Gest podania reki, będący jednocześnie symbolem "włączenia się" nawiązuje do wspólnych działań na rzecz obywateli gminy.

Konkurs Potraw Wigilijnych
Koło Gospodyń Wiejskich w Przybyszewie, Samorządowy Ośrodek Kultury oraz Wójt Gminy Święciechowa zapraszają na Konkurs Potraw Wigilijnych.

I Sesja Rady Gminy - VII Kadencja
W dniu 27 listopada 2014 r. o godz. 11.00 w sali wiejskiej w Święciechowie odbędzie się I Sesja Rady Gminy Święciechowa VII Kadencji

 Poprzednie >> 


NEWSLETTER swieciechowa.pl
Linia MZK 11
Rozkład PKS-Milla

Dziennik Ustaw
Monitor Polski

Deutsch (wiki)
Deutsch (auto)
English (text)
English (auto)
Hrvatski (auto)
Français (auto)
Russian (auto)